O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 7
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Tak czytam te komentarze co niektórych po co ten news a spójrzcie na ilość kom najwięcej, ale nie ważne chciałem powiedzieć ,żebyście się nie denerwowali ,że jeszcze ani 1 transferu nie zrobiliście przecież jeszcze się nawet okienko nie otworzyło.

0

A zaraz po Ramosie najsłabszy był Xavi (i patrzyłem na to obiektywnie serio ) miał kierować atakami a holował piłkę po 30 s i na siłę próbował podawać przez środek i przez wszystkich ani razu nie rozciągnął piłki na bok . Ale za to dobrze (chyba najlepiej w drużynie grał Antymadrista Pique .

0

Siema jestem fanem Realu (to chyba widać ) ale dzisiaj jestem za wami za Barceloną chociaż wolał bym Chelesa grała w finale, ale tylko wasza Barca w tym roku może rozwalić tych cwaniaków i gwiazdorków z nienawidzonym przeze mnie Fergusonem na ławie z Manchesteru.Rozwalcie ich 21 maja w Rzymie bo od dzisiejszy awans jestem spokojny.Pzdr !!!

0

Może nie przegracie ale zremisujecie :)

0

Żałośni są ci co mówią że Real nie wyjdzie z grupy to wy sie bójcie jak wy przegrywacie z Wisłą

Zobacz wszystkie

0

A zaraz po Ramosie najsłabszy był Xavi (i patrzyłem na to obiektywnie serio ) miał kierować atakami a holował piłkę po 30 s i na siłę próbował podawać przez środek i przez wszystkich ani razu nie rozciągnął piłki na bok . Ale za to dobrze (chyba najlepiej w drużynie grał Antymadrista Pique .

0

Jazda Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda

TYLKO Real i WISŁA

0

Tak czytam te komentarze co niektórych po co ten news a spójrzcie na ilość kom najwięcej, ale nie ważne chciałem powiedzieć ,żebyście się nie denerwowali ,że jeszcze ani 1 transferu nie zrobiliście przecież jeszcze się nawet okienko nie otworzyło.

0

Może nie przegracie ale zremisujecie :)

0

to by było bardzo solidne wzmocnienie dla waszego klubu tylko za kogo by grał ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?